Вітаємо Університет «КРОК» із отриманням гранту проекту Темпус! — Університет «КРОК»

Вітаємо Університет «КРОК» із отриманням гранту проекту Темпус!

22 жовтня 2013 Новини та події

Грант на реалізацію проекту Темпус «Мережа підприємців-випускників»Консорціум університетів, до складу якого входить Університет «КРОК», отримав грант на реалізацію проекту Темпус «Мережа підприємців-випускників» («Entrepreneur Alumni Network»). Координатором проекту виступає Вільний Університет Берліну (Freie Universität Berlin). Проект триватиме з грудня 2013 року до листопада 2016 року.

Мета проекту: сприяти розвитку міжнародної університетської мережі випускників та працевлаштуванню випускників, заохочувати випускників до підприємницької діяльності, сприяти розвитку економіки.

Партнерами проекти будуть вищі навчальні заклади та організації України, Грузії, Молдови, Румунії, Нідерландів і Німеччини.

В рамках проекту заплановано такі заходи: створення бази потенційних членів, складання каталогу ключових послуг, створення мережі випускників у рамках одного університету та об`єднання мереж університетів, організація ключових подій і пропонування послуг.

Темпус – міжрегіональна програма Європейського Союзу, спрямована на модернізацію вищої освіти у 28 країнах – сусідах ЄС. Програма націлена на активізацію міжнародного міжуніверситетського співробітництва, реформування системи вищої освіти, оновлення навчальних програм.

Оновлено: Вівторок, 15 квітня 2014 10:36

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Вітаємо Університет «КРОК» із отриманням гранту проекту Темпус!