Вітаємо Університет «КРОК» із відкриттям Центру дистанційного навчання — Університет «КРОК»

Вітаємо Університет «КРОК» із відкриттям Центру дистанційного навчання

30 жовтня 2013 Новини та події

Офіційне відкриття Центру дистанційного навчання30 жовтня 2013 року в Університеті «КРОК» відбулося офіційне відкриття Центру дистанційного навчання.

Директор центру Іларіонова Н.М. продемонструвала можливості платформи, за допомогою якої здійснюється навчання пілотної групи економістів, відповіла на запитання присутніх, окреслила перспективи розвитку системи дистанційного навчання в Університеті.

Нагадуємо, що Університет «КРОК» має дозвіл МОН України, згідно з яким приймає на навчання за дистанційною формою за напрямами підготовки: «Економіка підприємства», «Фінанси і кредит», «Менеджмент», а також за магістерськими спеціальностями «Управління фінансово-економічною безпекою», «Якість, стандартизація та сертифікація» і «Управління інноваційною діяльністю».

Оновлено: Вівторок, 08 квітня 2014 15:35

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Вітаємо Університет «КРОК» із відкриттям Центру дистанційного навчання