Університет «КРОК» отримав подяку від спеціалізованої школи — Університет «КРОК»

Університет «КРОК» отримав подяку від спеціалізованої школи

09 вересня 2012 Новини та події

Університет «КРОК» отримав подяку від спеціалізованої школиКолектив спеціалізованої школи № 85 з поглибленим вивченням англійської мови висловив подяку Університету «КРОК» за багаторічну плідну співпрацю. Навесні цього року Коледж економіки, права та інформаційних технологій та проектна група «SPG» реалізували проект «КЕПІТ-Expert» та провели майстер-класи для учнів школи, поглибивши їх знання з окремих предметів. Зокрема, було відзначено членів групи Романця Сергія, Мичака Романа, Савельєва Євгена, Лозка Андрія, Благодір Юлію. Також за постійну підтримку та координацію співпраці висловлено подяку Наконечній Наталії Василівні, Мелько Людмилі Федорівні, Власенку Андрію Олексійовичу, Сумбаєвій Людмилі Петрівні.

Оновлено: Середа, 28 травня 2014 16:27

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Університет «КРОК» отримав подяку від спеціалізованої школи