«КРОК» активно розвиває студентське самоврядування — Університет «КРОК»

«КРОК» активно розвиває студентське самоврядування

30 вересня 2012 Новини та події

Участь у Національному форумі «Бізнес і університети»29 та 30 вересня 2012 року на базі Університету «КРОК» проходив перший етап Київської школи студентського самоврядування. Організаторами заходу виступили Студентська рада Університету «КРОК» та Українська асоціація студентського самоврядування.

Мета школи – розвиток студентського самоврядування міста Києва, підвищення професійних знань та навичок лідерів і активістів студентського руху та органів студентського самоврядування (ОСС) київських вишів.

У рамках роботи школи було проведено ряд тренінгів та майстер-класів про роботу і законодавче забезпечення діяльності ОСС. Учасники відвідали інтерактивну лекцію «Молодіжний рух в Україні», тренінг-гру «Переговори з адміністрацією», ознайомилися із можливими та успішними проектами ОСС.

У цілому було розглянуто ряд важливих питань щодо участі студентів в управлінні вищим навчальним закладом та підвищення якості вищої освіти, організації проектів та кампаній, новітніх методів залучення студентів до роботи студентських рад.

Навчання проводили тренери та експерти з питань студентського самоврядування національного і міжнародного рівнів. Учасниками школи стало близько 50 студентів із різних навчальних закладів.

Університет «КРОК» представляли студенти факультету міжнародних відносин: Марина Гусакова, Анастасія Кирилова, Ярослава Філімонова, Марія Михайленко, Роман Борискін, Артем Маціян, Галина Дунай, Мілана Діла; факультету економіки та підприємництва: Дмитро Ещіганов, Денис Патер; юридичного факультету: Марина Чиж; студенти магістратури: Єлизавета Щепетильникова, Лілія Денікевіч-Левіна, Ярослав Сташевський.

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » «КРОК» активно розвиває студентське самоврядування