Команда КВК Університету «КРОК» отримала три нагороди

05 квітня 2012 Новини та події

Команда КВК Університету «КРОК» отримала три нагородиЗ метою згуртування студентів, розвитку ініціатив Студентської ради, розкриття творчого потенціалу молоді в Університеті «КРОК» сформована команда веселих та кмітливих.

5 квітня команда КВК Університету економіки та права «КРОК» взяла участь у V Всеукраїнському фестивалі студентських команд КВК на «Кубок Гоголя», який проходив в Ніжинському державному університеті ім. М. Гоголя.

Наша команда гідно виступала та майстерно веселила публіку і завдяки цьому отримала три нагороди: кубок за 4 місце в загальному конкурсі, кубок від студентського самоврядування та кубок «Вибір журі».

Оновлено: Вівторок, 25 березня 2014 12:38

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Команда КВК Університету «КРОК» отримала три нагороди