КУЛЬТУРНОМУ ЦЕНТРУ УНІВЕРСИТЕТУ «КРОК» - 10 РОКІВ!!! — Університет «КРОК»

Новини та події

КУЛЬТУРНОМУ ЦЕНТРУ УНІВЕРСИТЕТУ «КРОК» - 10 РОКІВ!!!

01 листопада 2008 Новини та події

КУЛЬТУРНОМУ ЦЕНТРУ УНІВЕРСИТЕТУ «КРОК» - 10 РОКІВ!!!"Если звезды зажигают - значит - это кому-нибудь нужно!" З1 жовтня 1998 - перший випуск студентської газети КРОКу (народження КЦ - юху! Квіти, шампанське, нескінченна радість батьків), 1999 рік - перший виїзд до Одеси збірної команди КВН Університету (дитинка росте на очах), 2001 рік - починає діяти танцювальний колектив (у майбутньому, через 5 років, - 6 березня 2006 року отримує статус Театру танцю «КРОК»). Перший серйозний крок на серйозній сцені - Посвята у студенти-2001, на сцені Конгрес-Холу "Аліса у країні чудес" (посвята у вигляді казок стає традицією і до сьогоднішнього року, вже на сцені Жовтневого Палацу, ми запалюємо зірки на сцені і в очах першокурсників).

У 2003 році з'являється Вокальна студія "КРОК", а слідом, 2004 року - Театральна студія "КРОКодил". Кількість студентів росте, з ними збільшуються і потреби. З 2004 утворюється ініціативна група і вже 22 лютого 2005 року на Конференції студентів обирається перша Студентська Рада Університету! Отже, пройшло 10 років… Потрібно було зібратися всім-всім хто десь колись сяяв посмішкою/ділом у Культурному Центрі (який він би не мав вигляд, де б не знаходився). До зустрічі готувалися ретельно: по-перше - зіркова алея на стінці в актовому, безліч старих и нових фотокарток. Не забути замовити статуетки "Зірки КРОКу" (Воронцова Олена Володимирівна, Світлана Дудко, Олександр Карапетян, Ірина Архипчук, Ганна Новодворська, Дмитро Липовий, Максим Макаренко, Денис Бірюков, Олег Акулінін, Артем Жорноклей, Олексій Шмирін, Романцова Олександра, Олена Каюмова).

Купити дрова, сосиски, солодку воду… І! І настало 1 листопада! І почав народ (студенти, випускники, співробітники) збиратися на свято! Зустрілися старі друзі, колективи - ті що були, ті що є. Пригадували прожиті часи, що з чого починалося, розповідали що є зараз, провели для себе грандіозний концерт (який приготували за хвилин 30, розбившись по студіях) і на двір Університету за своєю порцією сосиски і… І салют ще запускали прямо з нашого рідненького даха і дискотеку зробили! Було гаряче! Ще раз всіх зі святом і окремі привітання керівникам творчих студій Культурного Центру - Гусакову Денису, Дудку Сергію і Куценко Інні, які були нагороджені Відзнакою Університету «КРОК»!!!

Оновлено: Середа, 23 березня 2016 13:58
Оплата ONLINE
 

Соціальні сервіси

Контактна інформація

Будьте завжди з нами

Ми в Соціальних Мережах. Слідуйте за нами.
Ви тут: Вища освіта » Новини та події » КУЛЬТУРНОМУ ЦЕНТРУ УНІВЕРСИТЕТУ «КРОК» - 10 РОКІВ!!!