Співпраця Університету та шкіл-партнерів — Університет «КРОК»

Співпраця Університету та шкіл-партнерів

12 березня 2009 Новини та події

Співпраця Університету та шкіл-партнерівЗа традицією, до дня народження факультету додипломної освіти, КРОК зібрав представників адміністрацій шкіл-партнерів м. Києва. Цього року зустріч відбулася у форматі круглого столу “Співпраця вищого та середнього навчальних закладів у контексті експериментальної педагогічної діяльності”, в якому також взяли участь співробітники Центру моніторингу столичної освіти Головного управління освіти і науки КМДА.

Під часу круглого столу жваво обговорювались практика і досвід експериментальної діяльності на базі шкіл-партнерів та перспективи і напрями їх співпраці з Університетом. Також для учасників круглого столу було презентовано проект Студради Університету для лідерів учнівського самоврядування «Обережно – особистість!» та оздоровчо-масову акцію від кафедри фізичного виховання «Крок до здоров’я».

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Співпраця Університету та шкіл-партнерів