Школа студентської преси — Університет «КРОК»

Школа студентської преси

28 березня 2009 Новини та події

Школа студентської пресиНа цих вихідних Студрада Університету вкотре не дала студентському активу "розслабитися" :) і організувала Школу студентської преси, яку вели Дзюба Сашко, Бабенко Настя і Ященко Ірина - досвідчені тренери, що об’їздили чимало міст України, навчаючи студентів журналістської справи. В ході школи було розглянуто питання: завдання студентської преси, основні моменти написання статей та взяття інтерв’ю, розділення ролей в команді, правила успішного налагоджування контактів з людьми тощо.

Результатом тренінгу стало створення команди, яка в подальшому спробує створити студентське видання КРОКу. Слід відмітити, що це не тільки студенти Університету, а й Коледжу. Наразі перший номер газети вже знаходиться в розробці - чекаємо на його вихід протягом двох тижнів. Побажаємо новоспеченим журналістам успіхів у створенні справді достойного студентського ЗМІ в Університеті «КРОК»!

Оновлено: П'ятниця, 04 квітня 2014 16:41

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Школа студентської преси