Університетська автономія – складова громадянського суспільства — Університет «КРОК»

Університетська автономія – складова громадянського суспільства

31 березня 2009 Новини та події

Університетська автономія – складова громадянського суспільстваВ рамках проекту "Університетська автономія – складова громадянського суспільства", який реалізується за підтримки Міжнародного фонду "Відродження", в Університеті "КРОК" відбулась зустріч експертних груп Консорціуму українських університетів, які розробляють модель оцінювання якості університетської освіти.

В ході зустрічі був представлений міжнародний досвід рейтингування університетів, обговорено матеріали, розроблені представниками українських університетів стосовно внутрішньої оцінки якості роботи закладу, а також підготовки до Наради Міністрів освіти європейських країн, яка відбудеться 28-29 квітня у м. Лубен, Бельгія (в конференції візьмуть участь 46 міністрів освіти з країн учасників Болонського процесу).

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Університетська автономія – складова громадянського суспільства