Вперше - Зустріч випускників ФЕП — Університет «КРОК»

Вперше - Зустріч випускників ФЕП

10 квітня 2009 Новини та події

Вперше - Зустріч випускників ФЕПАсоціація випускників Університету "КРОК" спільно зі студрадами факультетів запросила всіх КРОКівців долучитися до створення нової традиції – щорічних зустрічей випускників факультетів Університету. Як і в історії КРОКу, першим став факультет економіки та підприємництва. Випускників радо зустрічали декани факультету (Міщенко В.С., Сопко В.В., Алькема В.Г.), завідувачі кафедр, співробітники та студенти КРОКу.

Зустріч пройшла, як і водиться в нашому Університеті, у домашній невимушеній атмосфері. Випускникам було що пригадати про минуле і розповісти про сьогоднішні здобутки. КРОК ділився можливостями, які він готовий запропонувати випускникам. Вже традиційно, на зустрічі було вручено членські картки новим членам Асоціації випускників, а також обрано перших членів Ради випускників факультету, до якої увійшли Теймур Мамедов (випуск 2007 р.), Світлана Вовкогон (2004 р.), Анжеліка Асс і Юлія Буженко (2008 р.). Сподіваємось, що зусиллями обраної ради наступна зустріч випускників буде більш чисельною, а партнерство факультету і його випускників більш активним.

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Вперше - Зустріч випускників ФЕП