Відкриття Міжнародного лінгвофестивалю — Університет «КРОК»

Відкриття Міжнародного лінгвофестивалю

22 квітня 2009 Новини та події

Відкриття Міжнародного лінгвофестивалюУніверситет «КРОК» виступив організатором першого дня ІІ Міжнародного лінгвофестивалю «Екологія спілкування-2009», який проводився в Україні вже вдруге і є сучасною формою синтезування наукових, виховних та культурно-мистецьких аспектів з одного боку і стимулює інтерес людини до історії свого роду, нації, повагу до культурних традицій пращурів, захоплення краєзнавством, а з іншого – знайомить з мовними і культурними традиціями держав-сусідів на фоні лінгвістичного розмаїття етносу Землі.

Дякуємо організаційним та творчим зусиллям дружніх колективів кафедри спеціальної мовної підготовки (зав. каф. - Карпова Т.В.), департаменту зі студентських питань (Заріпова С.З.), Культурного центру (Кучеренко В.В.) та Студентської ради Університету (голова - Надія Сперчун), завдяки яким учасники фестивалю відчули себе як вдома і з радістю презентували свої мови і культури та демонстрували готовність зробити цей світ кращим!

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Відкриття Міжнародного лінгвофестивалю