Засідання атестаційної комісії — Університет «КРОК»

Засідання атестаційної комісії

25 березня 2024 Новини та події

Атестація педагогічних працівників — це система заходів, спрямована на комплексне оцінювання педагогічної діяльності освітян.

20 березня 2024 року у Фаховому коледжі Університету «КРОК» відбулося чергове засідання атестаційної комісії, на якому атестували 12 педагогічних працівників.

Головою атестаційної комісії була Наконечна Наталія Василівна, проректор з науково-педагогічної роботи (корпоративне управління), кандидат психологічних наук, доцент, спеціаліст вищої категорії, «викладач-методист».

Наталія Василівна зосередила увагу присутніх на загальних атестаційних вимогах, спрямованих на стимулювання підвищення професійної компетентності педагогів. Секретар атестаційної комісії Цирин К.Л., завідувач юридичного відділення та відділення інформаційних технологій Фахового коледжу Університету «КРОК», прозвітувала про подачу творчих звітів педагогічними працівниками.

Атестаційна комісія заслухала творчі звіти викладачів, самооцінку викладачами результатів своєї педагогічної діяльності за звітний період.

Заступник голови атестаційної комісії Сумбаєва Людмила Петрівна, директор Фахового коледжу Університету «КРОК», кандидат економічних наук, старший викладач, та члени комісії надавали короткі характеристики  педагогічним працівникам.

Усі викладачі підтвердили, що відповідають займаним посадам, результати роботи свідчать про високий професіоналізм та педагогічну майстерність.

Результатами засідання атестаційної комісії стало рішення:

1.Присвоїти кваліфікаційну категорію «спеціаліст ІІ категорії»:
1.1.Юрченко Яні Олегівні.

2. Присвоїти в позачерговому порядку кваліфікаційну категорію «спеціаліст І категорії»:
2.1.Федунову Миколі Володимировичу.
3. Присвоїти в позачерговому порядку кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії»:
3.1. Кудряшовій Світлані Вікторівні;
3.2. Малій Ірині Борисівні;
3.3. Павлусенко Олені Василівні.
4. Присвоїти кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії»:
4.1. Григорчуку Мирославу Васильовичу;
4.2. Пантєєву Роману Леонідовичу;
4.3. Чернетченко Олені Миколаївні.
5. Визнати такими, що відповідають раніше присвоєній кваліфікаційній категорії  «спеціаліст вищої категорії»:
5.1. Плетенецька Світлана Михайлівна;
5.2.Моспан Наталія Едуарлівна;
6. Визнати такими, що відповідають раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та званню «викладач-методист»:
6.1. Вайнорес Ірина Григорівна.
7. Визнати такими, що відповідають раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та  званню «учитель -методист»:
7.1. Кузьменко Ольга Юрівна.

Аналіз підсумків атестації свідчить про професійне зростання педагогів Коледжу, які системно підвищують педагогічну майстерність, займаються науковою та проєктною діяльністю, постійно вчаться новому та діляться досвідом. Вітаємо педагогічних працівників із успішним проходженням атестації!

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Засідання атестаційної комісії