Гостьова лекція професора Ігоря Румика — Університет «КРОК»

Гостьова лекція професора Ігоря Румика

21 березня 2024 Новини та події

13 березня 2024 року на запрошення кафедри міжнародної економіки Київського столичного університету імені Бориса Грінченка відбулася гостьова лекція завідувача кафедри національної економіки та фінансів, д.е.н., професора Ігоря Румика.

Тема: «Продовольча безпека у системі економічної безпеки держави: нові виклики під час війни». Цільова авдиторія: студенти спеціальності 051 Економіка, що вивчають освітню компоненту «Економічна безпека та ризик-менеджмент», та всі, кому цікаві питання продовольчого забезпечення на різних ієрархічних рівнях національної економіки.

Піднята під час виступу проблематика викликала значний інтерес і жваве обговорення серед студентів, аспірантів і колег Університету Грінченка. Досягнуто домовленість про продовження співпраці між кафедрами університетів.

Щиро вдячний за можливість поділитися науковими здобутками та провести цікаву дискусію висвітлених питань.

Ігор Румик,
завідувач кафедри НЕФ, д.е.н., професор