З днем народження, «КРОК»! — Університет «КРОК»

З днем народження, «КРОК»!

15 травня 2009 Новини та події

З днем народження, «КРОК»!Цьогорічне святкування 17-ої річниці від Дня народження Університету співпало ще з однією визначною датою - 20-річчям Науково-навчальної фірми «КРОК», яка і стала тим джерелом, з якого утворився наш Університет. Оскільки батьками-засновниками Фірми «КРОК» були люди «народжені в СРСР», формат святкування було вирішено зробити по-КРОКівські незвичайним: а саме - в радянському стилі, але не червоного, а корпоративного, тобто синьо-сріблястого кольору!

Стіни КРОКу прикрасили плакати і різноманітна агітація (особливо «за здоровий спосіб життя»), в холі розташувався Музей КРОКівської Слави. За святкові дні встигли чимало – і нагородити кращих студентів та співробітників КРОКу, і повеселитись у клубі «Sorry, бабушка», і дерева посадити, і запросити в гості тих, з кого починався КРОК, і навіть пригостити всіх, хто заходив у ці дні до Університету, смачними шоколадками, випущеними до 20-річчя Науково-навчальної фірми «КРОК».

Оновлено: П'ятниця, 04 квітня 2014 11:31
Детальніше в цій категорії: « День кар’єри Заквітчаний КРОК »

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » З днем народження, «КРОК»!