Проєкт Фахового Коледжу «KROKSFORD»: Назар Клименко — Університет «КРОК»

Проєкт Фахового Коледжу «KROKSFORD»: Назар Клименко

11 грудня 2023 Новини та події

06 грудня 2023 року в читальній залі бібліотеки Університету у рамках проєкту «KROKSFORD» у Фаховому Коледжі відбулась зустріч із випускником Коледжу Назаром Клименком.

Назар отримав диплом молодшого спеціаліста зі спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність». Продовжив навчання на бакалавраті за цією ж спеціальністю, наразі навчається в магістратурі. Окрім навчання, Назар працює водієм-експедитором-міжнародником. Він допомагає нашій Україні у важкі часи війни підтримувати економіку країни та транспортує вантажі, які необхідні нашим воїнам.

Під час зустрічі зі студентами Назар розповів багато цікавих моментів та історій, виступив із презентацією своєї діяльності, розкрив зміст та необхідність своєї професії. Запитання від студентів та відповіді Назара були змістовними та цікавими. Одне одному всі побажали здоров’я, наснаги, успіху та нашої Перемоги!

До нових зустрічей!

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Проєкт Фахового Коледжу «KROKSFORD»: Назар Клименко