Посвята в студенти-2009 — Університет «КРОК»

Посвята в студенти-2009

30 вересня 2009 Новини та події

Посвята в студенти-2009Університет "КРОК" вітає нове поповнення своєї дружньої родини – першокурсників, які у 2009 році вперше ввійдуть до аудиторій нашого навчального закладу. Студентська пора для більшості з них стане початком дорослого життя і перших самостійних кроків. 30 серпня, в стінах Міжнародного центру культури і мистецтв "Жовтневий палац", відбулася урочиста подія – святкова церемонія "Посвята у студенти-2009".

За традицією Університету, вона супроводжувалась театралізованим дійством, на яке були запрошені не лише першокурсники, але й їх батьки та друзі. Цього року, завдяки талановитому та креативному Культурному центру Університету, всі намагалися розгадати «Таємницю Третьої планети» (за мотивами однойменної повісті Кіра Буличова). Яскраве дійство допомогло нам поринути у майбутнє, а актори зробили цю подорож незабутньою і феєричною! Окрім цього, зі сцени звучали теплі привітання ректора – Лаптєва С.М., проректорів, деканів і директорів Інституту та Коледжу. Нагороди отримали найкращі викладачі та студенти року. А для першокурсників настала неповторна мить отримання перепустки у нове студентське життя – студентського квитка. Наостанок, ректор Університету Лаптєв С.М. відкрив таємницю планети «КРОК» – дав ключ до успіху, який полягає у дотриманні нашого девізу: "Боїшся - не роби, робиш - не бійся!" Вітаємо всіх! Висловлюємо щиру подяку талановитим акторам – а це студенти і викладачі КРОКу, а ще випускникам Університету, які, за традицією, і цього року допомагали у підготовці «Посвяти у студенти»: Олексію Шмиріну, Віктору Кареті, Катерині Заріповій та Олександрі Романцовій.

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Посвята в студенти-2009