Вітаємо з 25-річчям Інститут управління природними ресурсами! — Університет «КРОК»

Вітаємо з 25-річчям Інститут управління природними ресурсами!

26 жовтня 2023 Новини та події

Від імені Президента, Ректора та всього колективу Університету «КРОК» щиро вітаємо Інститут управління природними ресурсами з 25-річчям!

За чверть століття було подолано багато вершин. Нам приємно, що цей шлях розвитку був пройдений пліч-о-пліч. Ми пишаємося нашою світоглядною спорідненістю, згуртованістю та дбайливим ставленням до традицій.

Щиро вітаємо з 25-річчям та зичимо колективу Інституту управління природними ресурсами освітніх і наукових звершень, блискучих ідей та їх успішного втілення, збереження і примноження накопиченого унікального досвіду, оптимізму, талановитих і відданих студентів, професійних випускників, гідного продовження і розвитку славних традицій Університету!

Ми – єдині, ми – Україна!

Із повагою
Ваша КРОКівська родина

Оновлено: Понеділок, 30 жовтня 2023 17:56

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Вітаємо з 25-річчям Інститут управління природними ресурсами!