Старт нового проекту Савіка Шустера відбувся в Університеті «KPOK» — Університет «КРОК»

Старт нового проекту Савіка Шустера відбувся в Університеті «KPOK»

05 вересня 2009 Новини та події

Старт нового проекту Савіка Шустера відбувся в Університеті «KPOK»На два дні Університет «КРОК» став місцем, де молоді лідери Києва мали змогу взяти участь у підготовці нового проекту «Савік Шустер Студії». За словами організаторів, «Стань лідером» - це перший в Україні молодіжний проект, покликаний знайти нові обличчя молодих людей України, які хочуть позитивних змін у своїй державі і готові вкладати в це свої сили та час.

Згідно з форматом проекту, першого дня учасники працювали в командах із тренерами-модераторами над стратегіями розвитку свого регіону, на другий день обрані лідери презентували власні проекти Савіку Шустеру. Нам приємно, що кращим серед учасників було визнано студента "КРОКу" Микиту Полатайка! Також було відзначено студента 4 курсу Костянтина Галака. Бажаємо успіхів команді нового проекту в його реалізації, і особливо її керівнику – Дарці Чепак, яка є випускницею Університету «КРОК» (спеціальність «Управління проектами»). Сподіваємось, спільними зусиллями ми доведемо, що в Україні є молоді лідери, а отже є і майбутнє!

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Старт нового проекту Савіка Шустера відбувся в Університеті «KPOK»