Настановча зустріч щодо виробничої практики (магістри 2 курс) — Університет «КРОК»

Настановча зустріч щодо виробничої практики (магістри 2 курс)

28 серпня 2023 Новини та події

Шановні здобувачі, 2го курсу освітнього ступеню «магістр», ОП «Менеджмент організацій», ОП «Управління логістичної діяльності» запрошуємо Вас на організаційну настановчу зустріч щодо проходження виробничої практики, яка відбудеться:

31 серпня 2023 року о 19:00

Формат: онлайн (платформа Teams - тицяй тут аби доєднатись)

Ця зустріч — це ключ до скарбниці знань, що розкриють перед вами суть виробничої практики. Ви дізнаєтеся про її значення та переваги, які вона надає Вам у побудові майбутньої кар'єри. Адже це не просто крок у навчанні, це крок до реального життя, до впевненості в своїх можливостях.

Ми розкриємо перед вами завісу особливостей виробничої практики та поділимося секретами успішного спілкування з наставниками та колегами на підприємствах. Ви зможете відчути пульс бізнесу, доторкнутися до реальних викликів та дізнатися, як ваша теоретична підготовка перетворюється на практичний талант.

Забудьте про сумніви! Ми разом крок за кроком підтримаємо Вас у цій захоплюючий подорожі до світу практичних знань.

З нетерпінням чекаємо на кожного з Вас,
Ваша кафедра управлінських технологій

Оновлено: Понеділок, 28 серпня 2023 16:31

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Настановча зустріч щодо виробничої практики (магістри 2 курс)