ЕКОЛОТОС в дії

10 жовтня 2009 Новини та події

ЕКОЛОТОС в діїНе зважаючи на вихідний, відбулась акція «Чистий парк», організована активом екологічного клубу «ЛОТОС» Коледжу економіки, права та інформаційних технологій. Студенти, яким небайдужа доля нашої планети, із задоволенням, і вже не вперше, взяли участь у такій акції – очистили прилеглу до Університету зону парку «Нивки» від численного сміття. Приємно усвідомлювати, що студенти нелише відчувають свою відповідальність за чистоту природи, яка їх оточує, а й роблять все можливе, щоб світ навколо став чистішим і кращим.

Ми переконані, що такі заходи в подальшому будуть більш масовими, адже маємо підтримку адміністрації парку, сподіваємося на активну участь різних екологічних організацій, клубів та мешканців Києва.

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » ЕКОЛОТОС в дії