Про ліцензування нової спеціальності

30 листопада 2009 Новини та події

Про ліцензування нової спеціальностіУніверситет економіки та права «КРОК» повідомляє про ліцензування нової спеціальності. Галузь знань 0501 «Інформатика та обчислювальна техніка». Напрям підготовки 6.050103 «Програмна інженерія». Спеціальність 5.05010301 «Розробка програмного забезпечення». Освітньо-кваліфікаційний рівень – молодший спеціаліст. Загальна чисельність викладачів, які забезпечуватимуть навчальний процес спеціальності «Розробка програмного забезпечення», становить 35 осіб з 11 циклових комісій Коледжу економіки, права та інформаційних технологій. Якісна характеристика викладацького складу: викладачів вищої категорії - 15 осіб; кандидатів наук – 19 осіб.

Випусковою цикловою комісією є циклова комісія з програмної інженерії у складі 7 осіб. Створені відповідні матеріально-технічні та навчально-методичні умови забезпечення підготовки фахівців за спеціальністю «Розробка програмного забезпечення».

Оновлено: Четвер, 03 квітня 2014 15:56

Ви тут: Новини та події » Про ліцензування нової спеціальності