Студентське партнерство — Університет «КРОК»

Студентське партнерство

23 листопада 2009 Новини та події

Студентське партнерствоСтудентка 3-го курсу факультету міжнародних відносин Університету «КРОК», заступник Голови Секретаріату УАСС з питань міжнародного співробітництва Щепетильникова Єлизавета взяла участь у роботі "Школи з прав людини та студента" Міжнародного правозахисного руху (МПД), яка проходила у м. Мінськ (Білорусь). Програма Школи включала ознайомлення учасників з принципами роботи Європейського суду та Європейської конвенції з прав людини. Були також розглянуті способи захисту громадян країн - членів Ради Європи від їх урядів. Крім того, у рамках заходу учасники розглянули актуальні проблеми студентства, що мають суспільний вплив, а також зробили спробу розробити алгоритми їх вирішення.

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Студентське партнерство