Протипожежне навчання — Університет «КРОК»

Протипожежне навчання

31 травня 2023 Новини та події

Для підвищення рівня знань з протипожежної безпеки та вміння на практиці користуватись засобами пожежогасіння серед студентів та працівників Університету «КРОК» 26 травня 2023 року на території Університету були проведені навчання спільно з підрозділом пожежної частини №6 Шевченківського РУ ГУ ДСНС України у м. Києві.

Під час тренувальної пожежної тривоги було залучено особовий склад та техніку ДСНС для локалізації умовної пожежі на 4-ому поверсі та умовним рятуванням потерпілих з даху будівлі.

Після закінчення умовного пожежогасіння та евакуації працівниками пожежної частини №6 було проведено практичне навчання з користування вогнегасниками.

Адміністрація Університету «КРОК» висловлює подяку Начальнику Шевченківського РУ ГУ ДСНС України у м. Києві Сергію Шевчуку за організацію та проведення занять на протипожежну тематику із залученням пожежної техніки.

Бережіть себе та неухильно дотримуйтесь правил безпеки!

Оновлено: П'ятниця, 02 червня 2023 14:04

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Протипожежне навчання