Наукова співпраця кафедри міжнародних відносин та журналістики — Університет «КРОК»

Наукова співпраця кафедри міжнародних відносин та журналістики

30 травня 2023 Новини та події

30 травня 2023 року відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція «Комунікаційний простір постінформаційного суспільства: проблеми та перспективи», співорганізатором якої виступила кафедра міжнародних відносин та журналістики Університету «КРОК».

Конференція відбулася на базі Інституту інтелектуальної власності, участь взяли представники науково-дослідних установ та ЗВО України. Від ВНЗ «Університет економіки та права «КРОК» на пленарному засіданні виступила з доповіддю завідувач кафедри міжнародних відносин та журналістики Неля Момот.

У секційному засіданні з доповіддю «Наукова комунікація в епоху соціальних медіа» взяла участь доцент кафедри міжнародних відносин та журналістики доцент Олена Вовченко. Відбувся цікавий обмін досвідом між науковцями різних установ та ЗВО, молодими науковцями та студентами щодо актуальних питань дослідження комунікаційного простору.

Оновлено: Вівторок, 30 травня 2023 20:29

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Наукова співпраця кафедри міжнародних відносин та журналістики