Відбувся семінар «Інноваційні технології як запорука якості освіти» — Університет «КРОК»

Відбувся семінар «Інноваційні технології як запорука якості освіти»

20 березня 2014 Новини та події

Відбувся семінар «Інноваційні технології як запорука якості освіти»20 березня 2014 року на факультеті міжнародних відносин відбувся міжкафедральний семінар «Інноваційні технології як запорука якості освіти». На семінарі виступили декан факультету доктор економічних наук, професор Рокоча В.В. та викладачі.

Основна увага, як зазначила Рокоча В.В., повинна приділятися якості навчання – і тільки в цьому вбачається розвиток факультету та освітніх програм, які він пропонує. Ніколаєв Д.Г., старший викладач, навів приклади інноваційних методик у викладанні. Заступник декана кандидат філологічних наук, доцент Момот Н.М. визначила основні проблеми в роботі зі студентами факультету загалом та навела статистику, яка характеризує контингент студентів факультету міжнародних відносин. Між представниками професорсько-викладацького складу відбулася жвава дискусія, за результатами якої було вирішено провести обговорення актуальних проблем на засіданнях кафедр факультету.

Оновлено: П'ятниця, 04 квітня 2014 16:51

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Відбувся семінар «Інноваційні технології як запорука якості освіти»