Проблеми і перспективи працевлаштування випускників — Університет «КРОК»

Проблеми і перспективи працевлаштування випускників

17 грудня 2009 Новини та події

Проблеми і перспективи працевлаштування випускниківУ Донецькому національному університеті економіки та торгівлі ім. Михайла Туган-Барановського в рамках ІV Міжнародної науково-практичної конференції «Проблеми і перспективи працевлаштування випускників вищих навчальних закладів» відбувся круглий стіл «Реалізація компетентнісного підходу в роботі центрів кар’єри ВНЗ». Модератором круглого столу була Ніна Миколаївна Ушакова, завідувач кафедри менеджменту освіти Університету «КРОК», голова Ради Української асоціації з розвитку менеджменту та бізнес-освіти.

З доповіддю «Концепція реалізації міжкорпоративного університету» виступив В.Г. Алькема, декан факультету економіки та підприємництва Університету «КРОК», а О.В. Воронцова, директор Центру розвитку кар’єри, представила доповідь «Два погляди на проблему працевлаштування випускників», що викликали неабиякий інтерес і жваве обговорення. На закінчення круглого столу Н.М. Ушакова та Л.О. Омелянович – перший проректор Донецького національного університету економіки та торгівлі ім. Михайла Туган-Барановського – вручили сертифікати учасникам заходу.

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Проблеми і перспективи працевлаштування випускників