Відбір студентів на навчання в Польщі завершено — Університет «КРОК»

Відбір студентів на навчання в Польщі завершено

04 грудня 2009 Новини та події

Відбір студентів на навчання в Польщі завершеноУправління міжнародного співробітництва Університету "КРОК" вітає студентів факультету міжнародних відносин: Головатюк Тетяну (КРОК-Профі-07), Дерезу Аліцію (МІ-07), Лєпіну Дарію (МІ-07), які отримали можливість навчатися у Вищій школі бізнесу (м. Новий Сонч, Республіка Польща) протягом 2 семестру 2009-2010 навчального року.

Студентки зможуть скористатися такими перевагами програми: безкоштовне навчання (студент сплачує лише за проживання і проїзд), можливість обирати навчальні предмети, не потрібно брати академвідпустку, можливість перезарахування дисциплін, отримання сертифіката з оцінками Вищої школи бізнесу, незабутній досвід спілкування зі студентами з різних країн, удосконалення знання англійської мови, вивчення польської мови та ознайомлення з культурою та історією Польщі. Бажаємо їм успіхів!

Оновлено: Четвер, 03 квітня 2014 10:37

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Відбір студентів на навчання в Польщі завершено