Всесвітній тиждень креативності та інновацій в Бізнес Школі «КРОК» — Університет «КРОК»

Всесвітній тиждень креативності та інновацій в Бізнес Школі «КРОК»

05 квітня 2023 Новини та події

15 квітня 2023 року стартує Всесвітній тиждень креативності та інновацій, що організує Бізнес Школа «КРОК» . Учасників очікують зустрічі з неординарними людьми, які надихають, розвивають, прославляють Україну, а також з нашими друзями з закордону, які підтримують нас.

В рамках Всесвітнього тижня креативності та інновацій планується проведення панельної дискусії під гаслом «Натхнення по українськи», вебінари «У пошуках натхнення» за участю українських та закордонних спікерів, зокрема вебінар « MAVKA. Лісова пісня. Історія створення», а також планується командний чемпіонат з методів креативного вирішення проблем. Проведення заходів планується онлайн та офлайн.

Партнери заходу: креативна агенція «TABASСO», Film. UA, Diia. Business.Bucha Більше інформації та реєстрація за посиланням

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Всесвітній тиждень креативності та інновацій в Бізнес Школі «КРОК»