Наукова конференція «Сучасний менеджмент організації: витоки, реалії та перспективи розвитку» — Університет «КРОК»

26 квітня 2023 Новини та події

Шановні колеги!
26 квітня 2023 року на базі Університету «КРОК» відбудеться Наукова конференція «Сучасний менеджмент організації: витоки, реалії та перспективи розвитку».

Запрошуються науковці, науково-педагогічні працівники, здобувачі вищої освіти усіх рівнів навчання, представники комерційних фірм, чия діяльність має відношення до тематики конференції.

Очікуємо на матеріали до конференції до 23 квітня.

Матеріали конференції просимо розміщувати на сайті за посиланням: https://conf.krok.edu.ua/MMO/MMO-2023

Приєднуйтесь до виступів та дискусій!

Формат конференції - змішаний (офлайн: в актовій залі навчальної бібліотеки Університету, онлайн: на платформі Microsoft Teams)

УЧАСТЬ У КОНФЕРЕНЦІЇ – БЕЗКОШТОВНА!

Відповідальна особа за організацію конференції:
Пазєєва Ганна Михайлівна, заст. зав. кафедри управлінських технологій, к.е.н., доцент тел.: +38(097)-409-35-75, [email protected] 2)

Відповідальна особа за публікацію матеріалів:
Воробйова Вікторія Олегівна, методист кафедри управлінських технологій тел.: +38(098)-717-70-17, [email protected] За результатами передбачається видання:

• програми конференції;
  • матеріалів доповідей на конференції.

До зустрічі !

Оновлено: Середа, 26 квітня 2023 18:46

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Наукова конференція «Сучасний менеджмент організації: витоки, реалії та перспективи розвитку»