#проКРОК від Машкової Олександри студентки VI курсу — Університет «КРОК»

#проКРОК від Машкової Олександри студентки VI курсу

08 березня 2023 Новини та події

Мене звати Машкова Олександра. Я зараз навчаюся заочно на VI-му курсі бакалаврату, спеціальність «Менеджмент». Проходячи практику від Університету «КРОК» на ТОВ «ВіДі Еліт» (автосалон Лексус Київ Захід»), відчула на собі чудову взаємодію між університетом, підприємством та студентами.

Хочу подякувати кафедрі Управлінських технологій за клопітку працю вдень та вночі; всім науковим керівникам та методистам. Також, за мобільність, сучасність мислення та неосяжну підтримку моєму науковому керівникові – старшому викладачєву Малій І.Б.

Хоча, зараз нелегкий час, ми маємо надзвичайно-обмежені рамки часу та великий обсяг інформації, але ми намагаємося їх осягнути- і нам вдається за допомогою взаємодії. Окремо, хочу віддячити Пазєєвій Г.М. та Алькемі В.Г. за розуміння, підтримку студентів у складних ситуаціях. Котрі завжди підуть на зустріч та ніколи не відвернуться від своїх студентів.

Оновлено: П'ятниця, 10 березня 2023 21:10

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » #проКРОК від Машкової Олександри студентки VI курсу