Студентське наукове життя — Університет «КРОК»

Студентське наукове життя

18 лютого 2010 Новини та події

Студентське наукове життя18 лютого у Харківському національному університеті ім. Каразіна відбувся регіональний з'їзд представників студентських наукових товариств. На заході були присутні представники п'яти регіонів України, зокрема, Харкова, Донецька, Дніпропетровська, Полтави та Києва. Студентське наукове товариство Університету «КРОК» на з'їзді представляла Спікер СНТ Щепетильникова Єлизавета.

Мета з'їзду - обмін досвідом між представниками СНТ. Учасники активно обговорювали стан студентської наукової активності у представлених регіонах країни та нові тенденції у роботі СНТ. Організаторами регіонального з'їзду виступали Українська асоціація студентського самоврядування та Студентське наукове товариство ХНУ ім. Каразіна.

Оновлено: Середа, 02 квітня 2014 16:05

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Студентське наукове життя