Студентський центр розвитку кар’єри — Університет «КРОК»

Студентський центр розвитку кар’єри

24 березня 2010 Новини та події

Студентський центр розвитку кар’єриСтудрада Університету «КРОК» презентувала студентам свій новий проект – Студентський центр розвитку кар’єри, який свідчить про розуміння і готовність майбутніх фахівців ще зі студентської лави приділити увагу такому важливому питанню як кар’єробудування.

Діяльність СЦРК вирішено розвивати у двох напрямках: працевлаштування та неформальна освіта. Серед запланованих форм і методів роботи: анкетування студентів, створення бази студентів та роботодавців, семінари, майстер-класи, тренінги, зустрічі з роботодавцями та успішними випускниками КРОКу. СЦРК планує будувати свою діяльність у тісній взаємодії з різними підрозділами КРОКу. Головними партнерами проекту є Центр розвитку кар’єри та Асоціація випускників Університету «КРОК».

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Студентський центр розвитку кар’єри