Атестація аспірантів та докторантів спеціальності 073 «Менеджмент» — Університет «КРОК»

Атестація аспірантів та докторантів спеціальності 073 «Менеджмент»

09 грудня 2022 Новини та події

05 грудня 2022 року на розширеному засіданні кафедри управлінських технологій успішно відбулась атестація аспірантів та докторантів спеціальності 073 «Менеджмент».

Доктор економічних наук, професор Алькема Віктор Григорович привітав здобувачів аспірантури і докторантури з проходженням атестації і побажав успіхів в роботі, наснаги та наукових звершень. Віктор Григорович також подякував науковим керівникам аспірантів та докторантів за успішну і злагоджену роботу з здобувачами. Пам'ятаємо, науковий фронт важливий!

Разом Крокуємо до ПЕРЕМОГИ!

Оновлено: Понеділок, 12 грудня 2022 21:29

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Атестація аспірантів та докторантів спеціальності 073 «Менеджмент»