Організаційна зустріч магістрів 1-го курсу — Університет «КРОК»

Організаційна зустріч магістрів 1-го курсу

09 грудня 2022 Новини та події

30 листопада 2022 року відбулась організаційна зустріч магістрів 1-го курсу, спеціальність «Менеджмент»: ОП «Управління закладами освіти», ОП «Якість, стандартизація, сертифікація» з командою кафедри управлінських технологій Університету «КРОК».

На зустрічі завідувач кафедри, д.е.н. Віктор Алькема висвітлив особливості змісту освітніх програм; розглянув механізм формування навчального плану; ознайомив з графіком навчального процесу. Гарант програми «Якість, стандартизація, сертифікація» д.т.н., професор Віткін Л.М. наголосив на важливості комплексного і системного підходу до навчального процесу. Заступник завідувача кафедри к.е.н., доцент Пазєєва Г.М. ознайомила студентів з переліком дисциплін вільного вибору студентів. Мотивувала до свідомого формування навчальної траєкторії. Магістри отримали вичерпні відповіді на питання, відчули підтримку і зарядились позитивним.

Пам'ятаємо, освітній фронт важливий! Коден на своєму місці наближає ПЕРЕМОГУ!

Оновлено: П'ятниця, 09 грудня 2022 20:48

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Організаційна зустріч магістрів 1-го курсу