Education USA Ukraine - покращення м'яких навичок Teens` Skills-up Club — Університет «КРОК»

Education USA Ukraine - покращення м'яких навичок Teens` Skills-up Club

07 грудня 2022 Новини та події

05 грудня 2022 року в Коледжі відбулася зустріч-знайомство студентів, які беруть участь у програмі Education USA Ukraine - покращення м'яких навичок Teens` Skills-up Club.

Представники Education USA Ukraine цьогоріч знову обрали наш Коледж для участі в програмі покращення м'яких навичок Teens` Skills-up Club.

Перша зустріч Клубу пройшла в теплій і дружній атмосфері, попри те, що учасникам довелося зібратися в укритті, оскільки тривала повітряна тривога і було відсутнє світло. Однак аудиторії на нульовому поверсі освітлюються через генератор, тому студенти не відчули жодного дискомфорту.

Після знайомства учасники творчо й натхненно працювали над створенням назви й емблеми Клубу, а також розробляли загальні правила поведінки. Координує проєкт заступник директора Коледжу з виховної роботи Новак О.М.

Оновлено: Четвер, 08 грудня 2022 15:35

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Education USA Ukraine - покращення м'яких навичок Teens` Skills-up Club