Екскурсія до Конституційного Суду України — Університет «КРОК»

Екскурсія до Конституційного Суду України

25 листопада 2022 Новини та події

23 листопада 2022 року за сприяння проректора з науково-педагогічної роботи (юридична освіта) Анатолія Йосиповича Француза відбулася екскурсія до Конституційного Суду України (КСУ).

Студенти 1 курсу спеціальності «Право» мали можливість бути присутніми на пленарному засіданні Другого сенату КСУ, а також ознайомитися з роботою бібліотеки, в якій зберігається близько 18 000 екземплярів, оглянути приміщення пресцентру, пройтись коридорами Конституційного Суду України та побачили ще багато цікавого...

Але найбільш приємною несподіванкою стала особиста зустріч та спілкування з одним із суддів Конституційного Суду України – Філюком Петром Тодосьовичем, який розповів про свій професійний шлях, поділився спогадами з дитинства і порадив в будь-якій ситуації залишатися Людиною!

Саме тоді мрії обов'язково здійсняться і запанує мир на нашій Українській землі!!!

Оновлено: П'ятниця, 25 листопада 2022 12:28

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Екскурсія до Конституційного Суду України