Перший чемпіонат з Брейн-рингу на Кубок Ректора — Університет «КРОК»

Перший чемпіонат з Брейн-рингу на Кубок Ректора

13 травня 2010 Новини та події

Брейн КРОКу – Ілля ІвановДо Дня Народження Університету зусиллями заступника начальника відділу аспірантури Лічман Т.В. та студентки 4 курсу юридичного факультету Пилюченко Дар’ї відбувся Перший Всеуніверситетський чемпіонат з Брейн-рингу на Кубок Ректора. У змаганнях взяли участь 6 команд: команда аспірантів «Перлини «КРОКу», команда співробітників «Переможці», команда КЕПІТ «КЕПІТ», збірна команда студентів «Срібні кеди», команда ФЕП «Не важливо» та збірна команда ЮФ та ФМВ «Прецедент-Провокація».

Гра проходила за правилами класичного Брейн-рингу. До фіналу, після відбіркових ігор у двох групах, вийшли команди «Срібні кеди» та «Переможці». У напруженій та цікавій боротьбі перемогла команда «Срібні кеди» у складі: Севостьянов Микола (капітан), Зелінко Ярослав, Іванов Ілля, Колесник В’ячеслав, Рижков Андрій. Вітаємо переможців і бажаємо їм ТАК ТРИМАТИ! У номінації БРЕЙН «КРОКу» переміг гравець команди «Срібні кеди» Іванов Ілля. Вітаємо! Організатори висловлюють окрему подяку першому проректору Шарову Олегу Ігоровичу, директору департаменту зі студентських питань Заріповій Світлані Зульфирівні, ведучому Брейн-рингу, заступнику декана юридичного факультету, кандидату юридичних наук, доценту Вихристу Сергію Михайловичу та усім тим, хто активно допомагав в організації та проведенні заходу.

Оновлено: Понеділок, 10 липня 2017 14:45

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Перший чемпіонат з Брейн-рингу на Кубок Ректора