Світла пам'ять професору Огнев’юку Віктору Олександровичу — Університет «КРОК»

Світла пам'ять професору Огнев’юку Віктору Олександровичу

26 жовтня 2022 Новини та події

Висловлюємо щирі співчуття з приводу тяжкої втрати – смерті ректора Київського університету ім. Бориса Грінченка, доктора філософських наук, професора, академіка НАПН України, заслуженого працівника освіти України, повного кавалера ордена «За заслуги» Віктора Олександровича Огнев’юка.

Огнев’юк Віктор Олександрович розпочав трудову діяльність з 1980 року, пройшов шлях від учителя історії, директора школи, завідувача районного відділу освіти, начальника Київського обласного управління освіти до заступника Міністра освіти і науки України. З 2007 року – ректор Київського університету імені Бориса Грінченка. Завдяки стратегічному мисленню та прогресивному баченню Віктора Олександровича, під його мудрим керівництвом Університет перетворився на освітній, науковий, культурний осередок міста Києва – Університет європейської столиці, одним із найважливіших пріоритетів діяльності якого – служити людині, громаді, суспільству.

Висловлюємо щире співчуття рідним і близьким. Поділяємо безмірне горе та біль і непоправність утрати.

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Світла пам'ять професору Огнев’юку Віктору Олександровичу