#проКРОК: відгук випускниці спеціальності «Туризм» — Університет «КРОК»

#проКРОК: відгук випускниці спеціальності «Туризм»

19 серпня 2022 Новини та події

КРОК за 4 роки став другим домом з великою сім'єю. У КРОці я знайшла справжніх друзів. Саме тут для мене відкрився великий світ життя, я зрозуміла чого на справді хочу, і як крокувати по життю далі.

Вважаю, що Університет «КРОК» – один з найпрестижніших приватних університетів в Україні. Хочу відмітити плюси університету: відмінна сучасна навчальна база, професійні викладачі, які розуміють і поважають студентів, відсутність хабарів.

Найбільше, що сподобалось – це кафедра туризму! Університет співпрацює з багатьма відомими компаніями, які вже на старших курсах пропонують роботу. В університеті активне студентське життя, є багато заходів, на яких можна проявити свої здібності і просто гарно провести час.

З КРОКом ми пережили багато негараздів: пандемія, війна, але ці випробування ще більше нас згуртували. Підтримуючи один одного, ми справді стали як одна велика родина.

Тож, рекомендую Університет «КРОК» усім вступникам!

Мельниченко Крістіна – випускниця
спеціальності «Туризм»-2022, група ТУР-18

Оновлено: Понеділок, 29 серпня 2022 14:44

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » #проКРОК: відгук випускниці спеціальності «Туризм»