Коледж урочисто вітав випускників — Університет «КРОК»

Коледж урочисто вітав випускників

11 липня 2022 Новини та події

8 липня 2022 року Коледж урочисто вітав випускників спеціальностей «Право», «Економіка», «Фінанси, банківська справа та страхування».

Дипломи випускникам 2022 року спеціальності «Право», вручив проректор з науково-педагогічної роботи (юридична освіта), Герой України, заслужений юрист України, лауреат премії імені Ярослава Мудрого, завідувач кафедри державно-правових дисциплін, доктор юридичних наук, професор Анатолій Йосипович Француз З вітальним словом виступила голова циклової комісії з фундаментальних і професійно-орієнтованих дисциплін юридичної підготовки, заступниця декана юридичного факультету, кандидатка юридичних наук, доцентка, Інна Миколаївна Доляновська.

З привітальною промовою виступила професорка, докторка економічних наук, завідувачка кафедри теоретичної та прикладної економіки Ірина Федорівна Радіонова, яка виконала почесну місію – вручення дипломів випускникам 2022 року спеціальності «Економіка».

Своє відеопривітання надіслав старший викладач кафедри теоретичної та прикладної економіки, завідувач лабораторії управління майном та капіталом, викладач вищої категорії, циклової комісії з економіки та підприємництва Віктор Васильович Дзюбко. Голова циклової комісії з фінансів, банківської справи та страхування, доктор економічних наук, професор, заступник завідувача кафедри національної економіки та фінансів, відмінник освіти України Ігор Іванович Румик провів церемонію вручення дипломів випускникам спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» та відзначив подяками кращих випускників даної спеціальності.

З вітальним словом виступили куратори Ольга Михайлівна Новак та Каріна Леонідівна Цирин. Ігор Потьомка, випускник Коледжу 2013 року спеціальності «Комерційна діяльність», вручив памятні відзнаки «Естафета успіху» Пельовіну Ярославу та Марченку Павлу, а «З КЕПІТом у серці, з КРОКом назавжди» – Юзві Вероніці.

Почесні грамоти «Вірність КРОКу» отримали батьки: Ярошенко Тетяна Миколаївна та Ярошенко Віктор Павлович, Чайковська Ліна Алимівна та Федоров Володимир Георгійович, Задніпрук Алла Григорівна та Задніпрук Олександр Петрович, Гукайло Михайло Юлійович та Квитко Ірина Анатоліївна, Горбач Оксана Миколаївна та Горбач Володимир Михайлович.

Оновлено: Вівторок, 12 липня 2022 17:23

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Коледж урочисто вітав випускників