#проКРОК від магістрантки спеціальності «Менеджмент», ОП «Управління закладами освіти» — Університет «КРОК»

Новини та події

#проКРОК від магістрантки спеціальності «Менеджмент», ОП «Управління закладами освіти»

11 липня 2022 Новини та події

Магістрантка спеціальності «Менеджмент», освітня програма «Управління закладами освіти» Медведєва Тетяна група МЕН/УЗО-21м-дст радо поділилась своїм досвідом та враженням щодо навчання на дистанційній формі.

Навчатися ніколи не пізно!!! Через 20 років після закінчення рідного Криворізького педагогічного університету я стала студенткою вдруге! І, попри всі негаразди сьогодення, жодного разу не пошкодувала! Я – студентка магістратури Університету «КРОК», обрала спеціальність «Менджмент», ОП «Управління закладами освіти» бо «КРОК» – це перспектива для кожного, це професійний ріст, який впливає на якість життя, це те місце, де комфортно, зручно і де можна здобути найкращу освіту!

Наша корпорація розвитку освіти і кадрів – шанс бути кращим! Дякую за можливість та організацію, професіоналізм та високий рівень науковості членам кафедри управлінських технологій та всьому викладацькому складу Університету «КРОК».

Чекаю зустрічі і також цікавого навчання на другому курсі магістратури!

Оновлено: Вівторок, 12 липня 2022 17:08
Оплата ONLINE
 

Соціальні сервіси

Контактна інформація

Будьте завжди з нами

Ми в Соціальних Мережах. Слідуйте за нами.
Ви тут: Вища освіта » Новини та події » #проКРОК від магістрантки спеціальності «Менеджмент», ОП «Управління закладами освіти»