Всеукраїнський з'їзд студентів із Монголії, які навчаються в Україні — Університет «КРОК»

Всеукраїнський з'їзд студентів із Монголії, які навчаються в Україні

15 жовтня 2010 Новини та події

Всеукраїнський з'їзд студентів із Монголії, які навчаються в Україні15 жовтня 2010 року в приміщенні Університету «КРОК» відбувся Всеукраїнський з'їзд студентів із Монголії, які навчаються в Україні, за участю Почесного Консула Монголії в Україні та за підтримки Управління міжнародного співробітництва Університету «КРОК».

У привітальному слові Почесний Консул Монголії висловив подяку Університету «КРОК» за гостинність та за цьогорічний прийом 10 студентів із Монголії на навчання на основних та підготовчому факультетах.Загалом на з'їзді були присутні понад 70 учасників з усіх куточків України. Офіційну частину завершили баскетбольним турніром між командами монгольських студентів. Переможці серед чоловічих та жіночих команд отримали кубки, а також вітання та символічні подарунки від представників Управління міжнародного співробітництва Університету. На думку начальника Управління Андрія Григоровича Лотарєва, такі зустрічі сприятимуть покращенню міжнародного іміджу та визнанню Університету, а також популяризації навчальних програм для іноземців серед потенційних студентів із країн Азії.

Оновлено: Середа, 02 квітня 2014 09:02

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Всеукраїнський з'їзд студентів із Монголії, які навчаються в Україні