Відзначимо Хеллоуін разом! — Університет «КРОК»

Відзначимо Хеллоуін разом!

31 жовтня 2010 Новини та події

Відзначимо Хеллоуін разом!Святкування Хеллоуіна в нашій країні розпочалося відносно недавно. Проте молодь України швидко вподобала це свято і активно бере у ньому участь. Хеллоуін має давню історію – це святкування кінця фертильного періоду кельтської богині Ейсерії, який припадає на 31 жовтня. У цей день, за віруваннями стародавніх кельтів, світ живих і мертвих перетинається. Також це свято відоме як День усіх святих. 29 жовтня студради юридичного факультету і факультету економіки та підприємництва організували святкування Хеллоуіна в Університеті «КРОК». З 8.00 до 13.05 в холі навчального закладу проходили різноманітні конкурси («Мумія», «Впізнай тіло Клеопатри» тощо). Всі бажаючі мали змогу загримуватися та відчути себе учасниками костюмованої вечірки. Найактивніші студенти отримали солодкі призи та грамоти за найкращий костюм.

Оновлено: Вівторок, 01 квітня 2014 15:26

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Відзначимо Хеллоуін разом!