Навчальний візит до Університету Менеджмента (Болгарія) — Університет «КРОК»

Навчальний візит до Університету Менеджмента (Болгарія)

09 червня 2022 Новини та події

З 30 травня по 1 червня 2022 року відбувся навчальний візит до Університету Менеджмента м.Варни (Болгарія) у рамках проєкту Еразмус + Інтеграція дуальної вищої освіти в Молдові та Україні/COOPERA.

Команду Університету «КРОК» представили:

• Наталія Літвін, проректор з науково-педагогічної роботи,
  • Неля Момот, завідувач кафедри міжнародних відносин та журналістики,
  • Галина Богаченко, керівник проєктів та програм Управління міжнародного співробітництва.

Програма заходу включала ознайомлення з досвідом впровадження дуальної освіти в університеті менеджменту м.Варна, забезпечення практико-орієнтованої освіти, співпраці VUM з роботодавцями та спільне створення кулінарії завтрашнього дня, а також детальну презентацію навчальної програми кулінарного мистецтва та готельно-ресторанної справи. Учасники також відчули себе студентами програми, отримавши практичні навички приготування їжі під керівництвом шеф кухаря в Інституті кулінарного мистецтва.

Проєкт Інтеграція дуальної вищої освіти в Молдові та Україні/COOPERA спрямований на інтеграцію дуальної вищої освіти (DHE) у країнах-партнерах, а також розвиток навичок працездатності, підвищення релевантності навчання студентів відповідно до потреб професійного світу, досягнення більшої економічної ефективності та соціальної інтеграції.

Координатором проєкту є Академія економічної освіти (Молдова); національним координатором є Університет «КРОК», Україна.

Проєкт співфінансується Програмою Європейського Союзу Еразмус +.

Оновлено: П'ятниця, 10 червня 2022 14:03

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Навчальний візит до Університету Менеджмента (Болгарія)