Перший фестиваль студентського кіно «Visual КРОК» — Університет «КРОК»

Перший фестиваль студентського кіно «Visual КРОК»

18 листопада 2010 Новини та події

«Visual КРОК»18 листопада у межах Студентського тижня в Університеті «КРОК» було проведено перший фестиваль студентського кіно «Visual КРОК». На розсуд глядачів і журі, яке складалося зі студентів, було представлено 6 короткометражних фільмів на тему вибору у будь-яких його проявах. Кожне конкурсне відео мало відповідати на питання: яким бачить цей світ сучасний студент? Глядачам представили дуже різні міні-картини.

Одні з них змушували сміятися, інші – задуматися над дуже серйозними проблемами. Після напружених дискусій журі врешті-решт визначило переможців у трьох номінаціях. Так, найкращий сценарій, на думку журі, мало короткометражне відео «Народження матері» (реж. Оксана Руснак). Найбільш вдалою визнали операторську роботу у фільмі «Повсякденний вибір» (реж. Дмитро Кіпоть). Також ця стрічка отримала звання «Кращий фільм». А у номінації «Студентський вибір» за результатами анкетування глядачів перемогло відео «Ефект жаху» (реж. Артем Терлецький).

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Перший фестиваль студентського кіно «Visual КРОК»