Oрганізаційні збори зі студентами випускних курсів Коледжу — Університет «КРОК»

Oрганізаційні збори зі студентами випускних курсів Коледжу

20 квітня 2022 Новини та події

Впродовж декількох тижнів у Коледжі тривають організаційні збори зі студентами випускних курсів.

Серед ключових питань на порядку денному зустрічей – інформація щодо особливостей складання сесії та проходження виробничих практикумів, підготовка до державної атестації, консультування щодо цьогорічної специфіки продовження навчання для отримання освітнього ступеня бакалаврату.

Організаційні збори у нашому складному сьогоденні переконливо засвідчили надзвичайну вагомість та особливу цінність взаємної підтримки й допомоги всіх без виключення учасників освітнього процесу в Коледжі. Це – наші майбутні випускники та їх батьки, викладачі, керівництво закладу.

Адміністрація Коледжу висловлює вдячність за долучення та плідну взаємодію відповідальному секретарю Приймальної комісії Університету Людмилі Володимирівні Іщенко та директору департаменту реклами та зв’язків з громадськістю Наталії Вікторівні Титаренко.

Дякуємо за всебічну підтримку головам випускаючих циклових комісій Коледжу, а саме: Ірині Григорівні Вайнорес, Ірині Віталіївні Дьячук, Мирославі Олександрівні Гофман, Інні Миколаївні Доляновській, Ганні Михайлівні Пазєєвій, Ігорю Івановичу Румику, Марині Олександрівні Сасім. Дякуємо всім кураторам відповідних студентських груп.

Віримо та прагнемо Перемоги! І обов’язково – все буде Україна!

Оновлено: Середа, 20 квітня 2022 15:24

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Oрганізаційні збори зі студентами випускних курсів Коледжу