ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ! — Університет «КРОК»

ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ!

24 лютого 2022 Новини та події

Шановні КРОКівці! Публікуємо офіційне звернення Міністра освіти і науки Сергія Шкарлета до учасників освітнього процесу у зв'язку з введенням воєнного стану.

«Прошу зберігати спокій та розсудливість. Всі заклади освіти здійснюють навчання у дистанційній формі. По можливості залишайтеся вдома», – зазначив Сергій Шкарлет. Міністр закликав орієнтуватися на офіційні повідомлення державних органів влади України, Нацполіції, РНБО, Міноборони, місцевих органів влади та слідувати рекомендаціям.

Також Сергій Шкарлет підкреслив, що ситуація контрольована, а Кабінет Міністрів працює у штатному режимі.

Шановні студенти!
Зберігаємо спокій та продовжуємо навчальний процес у режимі онлайн.

Шановні працівники Університету!
Нині працюємо дистанційно, але звертаємо Вашу увагу, якщо у Вас є потреба прийти на робоче місце, то будівля Університету відчинена.

Ми – сильні! Ми – Україна!

Оновлено: Четвер, 17 березня 2022 11:13

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ!