У Коледжі розпочався традиційний місяць СНТ — Університет «КРОК»

У Коледжі розпочався традиційний місяць СНТ

15 лютого 2022 Новини та події

У Коледжі розпочався традиційний місяць Студентського наукового товариства (СНТ). Впродовж лютого студенти долучаються до різноманітних ініціатив та проєктів, навчальних олімпіад та дискусій. Місяць СНТ очікується дуже насиченим та проактивним саме завдяки творчій та тісній співпраці студентського активу СНТ та викладачів циклових комісій Коледжу.

Нині вже тривають: відеоконкурс «Студентське меню одного дня» з дисципліни «Здоров’я людини» (ментор, викладач циклової комісії Коледжу з природничих дисциплін Кондес Т.В.), челендж з біології «Don’t make the birds angry! Be friendly!; «Професії мого роду» (ментор, викладач циклової комісії Коледжу з природничих дисциплін Миргородська О.П.); студентський відеоподкаст «ПрофіЧелендж» з фахових напрямків; олімпіада з математики для студентів 1 курсу (викладач циклової комісії Коледжу з математики Кузьмінська О.Ю.); онлайн-хакатон з комп’ютерних технологій та програмування (ментор, викладач циклової комісії Коледжу з інформаційних технологій та Університету Пантєєв Р.Л.); інстаграм-челендж в рамках Міжнародного дня жінок і дівчат у науці (International Day of Women and Girls in Science).

І далі буде ще багато-багато цікавих та змістовних заходів!

Оновлено: Середа, 16 лютого 2022 13:48

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » У Коледжі розпочався традиційний місяць СНТ