Фінал Олімпіади «ІТ-Планета» — Університет «КРОК»

Фінал Олімпіади «ІТ-Планета»

07 грудня 2010 Новини та події

Фінал Олімпіади «ІТ-Планета»7-8 грудня в стінах Університету «КРОК» відбувся фінал Олімпіади «ІТ-Планета». 7 грудня проходив другий тур змагань, в якому взяли участь 113 осіб. Членами журі стали представники компаній D-Link, ERC, 1С-Телур, «Центр знань», Massive solutions, а також організатори проекту Груша.org.ua. Розробниками завдань виступили провідні світові виробники програмних продуктів - Microsoft, D-link, Oracle, 1C, Linux-Center. 8 грудня відбулася урочиста церемонія нагородження найкращих студентів України – переможців українського етапу Міжнародної олімпіади у сфері інформаційних технологій «ІТ-Планета 2010». Із 113 фіналістів 18 було відзначено медалями, дипломами та цінними призами від партнерів.

Кожен переможець отримав унікальну можливість пройти практику в провідних ІТ-компаніях з можливим працевлаштуванням. З учасників другого туру буде сформована база даних перспективних студентів, яку Центральний оргкомітет Олімпіади порекомендує регіональним роботодавцям, кадровим агентствам, органам державної влади. Це в свою чергу збільшить шанси студента-учасника «IT-Планети» на працевлаштування і вдалий старт кар'єри. Золоті переможці, які показали найкращі результати в цьому турі, будуть запрошені на міжнародний фінал, який пройде в травні 2011 року в Москві. Університет «КРОК», як офіційного партнера олімпіади, було нагороджено грамотою та пам’ятним сувеніром. Ми, в свою чергу, дякуємо організаторам заходу за активну діяльність в освітній галузі та підтримку талановитої студентської молоді і сподіваємось на подальшу плідну співпрацю.

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Фінал Олімпіади «ІТ-Планета»