Новорічне привітання Ректора Університету «КРОК»! — Університет «КРОК»

Новорічне привітання Ректора Університету «КРОК»!

30 грудня 2021 Новини та події

Шановні викладачі, співробітники,
студенти, аспіранти Університету «КРОК»!
Шановна КРОКівська родино!

Від імені ректорату і від себе особисто щиро вітаю Вас з прийдешніми святами: Новим роком та Різдвом Христовим!

Щиро дякую професорсько-викладацькому та студентському колективу за вірність рідній Alma Mater, розуміння, підтримку, прагнення досягти лідерства у науковій та освітній сферах, за Ваше бажання зробити життя Університету яскравішим та цікавішим!

Я хочу висловити подяку всім, хто брав і бере участь у житті нашого Університету: студентам, випускникам, викладачам, працівникам, нашим зарубіжним друзям. Дякую Вам за довіру та підтримку. Щиро зичу Вам у Новому, ювілейному для Університету, році здоров'я, особистого благополуччя, тепла та нових професійних здобутків!

Будьте щасливими і здоровими на кожному кроці!

З Новим роком та Різдвом Христовим!

З глибокою повагою ректор
Сергій Михайлович Лаптєв

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Новорічне привітання Ректора Університету «КРОК»!